אודתינו

מי אנחנו?
מכון רביד לממוגרפיה, אולטראסאונד ובריאות האישה הינו מרכז מצוינות לבדיקות איתור סרטן השד.
המכון מנוהל על ידי ד"ר מיכל רביד, המבצעת והמפענחת המובילה בישראל בתחום דימות השד. לד"ר רביד, אשר ניהלה את יחידת הממוגרפיה בבית החולים שיבא בתל השומר, כ-20 שנות ניסיון בתחום רפואת השד ומוניטין ללא עוררין בקרב מטופלות. ד"ר מיכל רביד נמצאת בחזית המאבק בסרטן השד.
line
מענה מקיף וכולל
memoהמכון נותן מענה מקיף וכולל בתחום אבחון סרטן השד, ומתמחה במקרים מסובכים הדורשים איכות גבוהה של פענוח וכן המשך בדיקה בכירורגיה זעירה (ביופסיות, סימונים וכו'). בנוסף, במכון מבוצעות בדיקות מעקב תוך כדי טיפול כימותרפי וקרינתי, וכן בדיקות הדמיה של השד לגברים.
המכון נותן גם מענה בנושאים שונים של פלסטיקה של האשה כמו: הגדלת/ הקטנת שדיים, שחזורים מסוגים שונים, פלסטיקה של הפנים וכדומה.
במכון רביד מבוצעות פרוצגורות העלמת ורידים על ידי כירורג בהנחית אולטרסאונד.
 line
מקצוענות ויחס אישי בגילוי מוקדם של סרטן השד
finelהבדיקות המבוצעות במכון רביד דורשות מיומנויות וידע שונים מהרגיל, אותם מספקת ד"ר מיכל רביד, אשר בודקת בעצמה כל מטופלת המגיעה למכון, נמצאת בקשר ישיר עם המטופלות בהמשך המעקב והטיפולים ונותנת יחס אישי ומקצועי לכל אחת ואחת ממטופלותיה. בתום הבדיקה מוסרת ד"ר רביד באופן מיידי ואישי את תוצאותיה למטופלת בליווי הסבר. לדר רביד הצלחות רבות בתחום גילוי מוקדם מאוד של סרטן השד, ובכך- תרומה משמעותית לשיפור איכות חייהן של אלפי נבדקות.
 line
 סביבה מרגיעה ותומכת
wating_roomהעיסוק בבריאות השד מעורר, באופן טבעי, חרדה ואי-וודאות אצל המטופלות ומלוויהן.
ד"ר מיכל רביד חרתה על דגלה להעניק טיפול מקצועי, חם ומסור ושמה לה למטרה לתמוך בכל מטופלת המגיעה למכון, ולהעניק מענה מקצועי בכל רגע נתון, בסביבה מרגיעה ומעודדת, שהרי כל מטופלת היא עולם ומלואו.
 line

מינימום המתנה – מקסימום נינוחות ומקצועיות

ההמתנה לבדיקות במכון הינה מינימלית, בשל ניהול משרד ידידותי ויעיל, מכשור מתקדם המקצר את הבדיקה והזמן לקבלת התמונה, ומאפשר מתן תוצאות מיידי. חדר ההמתנה מהודר, נעים ומרווח עם נוף הנשקף החוצה מהקומה ה – 34 של מגדלי עזריאלי. על מנת שהזמן יעבור בנעימים חדר ההמתנה מצויד במגזינים עדכניים, טלוויזיה, מחשב המחובר לאינטרנט, וקיימת אפשרות לחיבור לאינטרנט אלחוטי. כמו-כן  מתקן מים קרים ושתייה חמה עומדים לשימוש חופשי של הממתינות ומלוויהן.

 line
צוות אדמיניסטרציה זמין וקשוב
במכון רביד פועלים שירותי מזכירות וזימון תורים מתקדמים וזמינים למטופלות 24 שעות ביממה. הצוות המנהלתי של מכון רביד מודע היטב לרגישות הקיימת בהקשר לבריאות השד ונותן יחס חם ואישי לכל מטופלת למן הרגע הראשון.
 line
מכשור מתקדם וייחודי לגילוי מוקדם של סרטן השד
ממוגרפיה דיגיטלית – מערכת ייחודית עם איכות תמונה מעולה בכמויות קרינה נמוכות מאוד. בנוסף, המערכת פועלת גם באמצעות תוכנה ייעודית ייחודית לבדיקות שד עם שתלי סיליקון.
מכון רביד הוא מכון הממוגרפיה הפרטי היחיד בארץ עם מכשור דיגיטלי לביצוע ממוגרפיה מהשורה הראשונה בעולם.
אולטרא סאונד – מכשיר הדמיה מהדור המתקדם ביותר הכולל מתמרים ייעודיים לבדיקות שד.
מערכת אחסון דיגיטלית חדשנית – מערכת לצפייה, פענוח ושמירת תמונות הדמיה על גבי מחשב. המערכת ניתנת לגיבוי ואחזור תמונות מבדיקות קודמות לצרכי מעקב.