למה דוקא אנחנו?

הרופאה

finelעשרות חברות הייטק בזבזו מליוני דולרים כדי למצוא אלגוריתמים שיחליפו את העין האנושית בגילוי ממצאים מחשידים בתמונות הדמיה. נכון לרגע זה לא נמצא תחליף ראוי לנסיון של הרופא המפענח. דוקטור רביד פשוט מגלה טוב יותר. הוסיפי לכך את התעקשותה לבוא במגע ישיר עם כל מטופלת, כולל בדיקת אולטרסאונד המבוצעת על ידה באופן אישי, מעל עשרים שנות נסיון ואלפי מטופלות מרוצות, ותגלי שאת בידיים טובות.

line
הציוד 
roomמקצוענות הצוות מתבטאת גם בשימוש מושכל בציוד מתקדם שמאפשר תמונות הדמיה באיכות מעולה תוך חשיפה נמוכה ככל האפשר לקרני רנטגן. במכון רביד מותקנת מערכת ממוגרפיה תלת- מימד (SENOGRAPHE ESSENTIAL של GE), מהשורה הראשונה בעולם. מערכות דומות מותקנות בבתי חולים מובילים בלבד, ולא באף מכון פרטי אחר. למכון רביד יחסים מצויינים עם יצרן הציוד- חברת General Electric . גם בתחום האולטרסאונד וארכיון התמונות, המכון מצויד בצורה המתקדמת מסוגה בעולם.
line
 שיטת העבודה 
התורים מידיים. ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה לקביעת תור.
עשרות שנות נסיון של כלל הצוות הביאו ליצירת שיטת עבודה שתביא לזמן המתנה מינימלי. כל נבדקת מקבלת תשובה ישירות מדר' רביד מיד בתום בדיקת האולטרסאונד שלה, שמבוצעת מספר דקות לאחר בדיקת הממוגרפיה. אין המתנה מורטת עצבים שאורכת ימים, אין צורך לקבל תשובה בדואר, אין צורך לבוא פעם נוספת למכון- התשובה מתקבלת מיד בתום הבדיקה.
במידת הצורך, ניתן להמשיך בירור מיידית על ידי פעולות פולשניות כמו ביופסיה, דוקטוגרפיה וכדומה.
תשובות ביופסיה מתקבלות תוך 72 שעות עבודה ובדרך כלל פחות.
line
החזון שלנו 
מכון רביד קם כדי להלחם בסרטן השד. זוהי מחלה ממארת וקטלנית, אולם גילוי מוקדם מלווה בטיפול נכון עשוי להציל כמעל כל חולה. מכון רביד יהיה מרכז מוביל להדמיית שד במדינת ישראל. צוות המכון מורכב מרופאות, רופאים, טכנאיות, וצוות ניהולי מובילים בתחומם. אנו מאמינים במקצוענות ושואפים לתת למטופלות שלנו שירות חסר פשרות בזמן קצר ככל האפשר. נשמח מאוד אם לא נמצא כלום, אך אם יש ממצא נעשה הכל כדי לטפל בו מהר וביעילות.
line