על המכון

המיקוםaz_123x123בחרנו במגדלי עזריאלי כדי לאפשר לנבדקות שלנו גישה נוחה ואנונימית ככל האפשר. ניתן להגיע בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, קיימת חניה נוחה לרכב פרטי.
מהקומה ה 34 של המגדל המשולש נשקף נוף מרהיב של גוש דן, יפו והים, כך שבזמן ההמתנה הקצרה תוכלי להרגע למראה הנוף באווירה נינוחה עם מוזיקת רקע נעימה.
 line
 הציוד
מכשיר הממוגרפיה
memo
אנו גאים להיות מרכז רפואי מוביל טכנולוגית. במכון רביד מותקנת מערכת ממוגרפיה דיגיטלית של חברת ג'נרל אלקטריק האמריקאית. זו המערכת היחידה מסוגה שמותקנת במכון פרטי. מערכת דיגיטלית מאפשרת שימוש באינפורמציה מתמונות קיימות ועל ידי כך מצמצמת את מספר הצילומים והחשיפה לקרינת רנטגן. איכות המערכת באה לידי ביטוי במקרים מסובכים או בגילוי ממצא מחשיד בשלב מוקדם.
טכנולוגית המרה ישירה של קרני רנטגן לתמונה חוסכת זמן המתנה למטופלות. תוך שניות ספורות מרגע הצילום התמונה מופיעה על המסך. אין פיתוח של פילם או המרת לוח צילום לתמונה ממוחשבת.
line

מכשירי האולטרסאונד
istock_123x123 (2)
גם כאן מדובר במכשיר מתקדם וחדיש שמאפשר לבודקת תנאי גילוי אופטימליים. דר רביד בודקת את המטופלת במו ידיה ונחשבת לרופאה מובילה בתחום. במהלך הבדיקה תוכלי לראות את תמונות האולטרסאונד על גבי המסך.
line
מערכת דיגיטלית לשמירת מידע
במכון מותקן ארכיון דיגיטלי (ממוחשב) לתמונות ההדמיה. ארכיון זה מאפשר השוואה מיידית לתמונות עבר בתנאים זהים, שמירה של תמונות ללא בלאי, והתייעצות מרחוק בין רופאים, כששניהם מעיינים באותה תמונה. הארכיון הממוחשב מאפשר גם צריבת תמונות על גבי דיסק או זכרון נייד כדי לאפשר שמירת מידע אצל המטופלת עצמה, אם תרצה בכך. מערכת זו מאפשרת עיון נוח יותר בהסטוריה הרפואית של הנבדקת, גם כשהצילומים בוצעו במקומות אחרים.