ביופסיה מהשד

או מלאי את פרטייך ונחזור אליך בהקדם האפשרי:

קיבלת זימון לביופסיה מהשד? אל תילחצי.

ראשית- התשובות לרוב הביופסיות (מעל 65%) הן שפירות.
זמן ההמתנה ארוך מדי עבורך? רוצה להבדק מייד במכון דימות השד הטוב בישראל? צרי קשר!
 
ד"ר מיכל רביד מבצעת בעצמה את כל הביופסיות והניקוזים במכון רביד. לד"ר רביד ניסיון של עשרות שנים בפעולות כירורגיה זעירה בשדיים ומוניטין ללא רבב.
התורים לביופסיה והתשובות ניתנים בהקדם האפשרי תוך הבנה והתחשבות בלחץ ובצורך לקבל את התוצאה כמה שיותר מהר.
 

עוד על ביופסיה מהשד

ביופסית שד היא פעולה פולשנית שבמהלכה נלקחת דגימה קטנה של רקמת שד מאיזור חשוד ונשלחת להמשך בירור במעבדה פתולוגית על מנת לקבל תשובה חד משמעית לגבי טיבם של התאים שנדגמו.
ביופסיה מבוצעת, על פי רוב, לאחר גילוי ממצא חשוד בבדיקת ממוגרפיה, אולטרסאונד שד או בדיקה ידנית. זוהי בדיקה מהירה יחסית שנותנת תשובה מדוייקת ומהווה שיקול משמעותי להמשך הטיפול. סטטיסטית, רוב הגושים שנבדקים בביופסיה חוזרים עם תשובה שפירה.
 
ביופסיית מחט עבה Core Needle Biopsy = CNB:
זוהי פרוצדורה בה מרדימים את מקום ביצוע הפעולה (הרדמה מקומית בעזרת עזרקאין), מבצעים חתך קטן בעור, באורך של כ – 3- 4 מ"מ ולוקחים דגימות של רקמה בעזרת מחט עבה הנורית על ידי אקדח עם קפיץ חזק. במכון מבוצעות ביופסיות מרקמת שד, בלוטות לימפה בבתי השחי, מפשעות, אזורים סופראקלויקולריים, ומהצוואר, וכן מגושים לא ברורים בעור. הביופסיה מבוצעת תחת הנחיית אולטרסאונד. לאחר ביצוע הביופסיה אין צורך בתפירת החתך. החתך נסגר מעצמו לאחר לחץ מקומי של מספר דקות. הרקמה הנדגמת נשלחת למעבדה פתולוגית.
 
במכון רביד, ממצאי הביופסיה נשלחים באותו יום למעבדה הפתולוגית.
EnglishIsraelRussia